Dekorasyon & Tadilat

Anahtar teslim tadilat, dekorasyon hizmetine başta ev ve villa ile birlikte ofis ya da iş yerleri olmak üzere, fabrika, bina gibi değişik alanlar çerçevesinde dilediğiniz yerde özel bir dekorasyon gerçekleştiriyoruz. Harika desenler ve göz alıcı tasarımları altında sağladığımız çalışmalarımız sayesinde, daha geniş ve kullanışlı bir mutfağa sahip olurken; diğer eşyalarla birlikte muhteşem bir uyum içerisinde estetik bir görsele sahip alan evde etmektesiniz.

Ev ve İş Yeri Dekorasyon & Tadilatı
Sektörden aldığımız tecrübeyle, ev ve iş yeri dekorasyon ve tadilat uygulamalarında gerek kaliteli ürün kullanımı, gerekse usta işçilik becerisini daha da geliştirmek adına beklentileri çok iyi algılıyoruz. Tadilat ve onarım işleri, uzun yıllara dayanan uygulama deneyimi, usta işçilik, kaliteli malzeme kullanımı ve teknik deneyim gerektirir. Sahip olduğumuz yeterlilikle, onarım ve tadilat taleplerinizde, içinden çıkılmaz uygulamalar yerine, anahtar teslim, garantili iş teslimi sözleşmeleriyle profesyonel servis garantisi sunuyoruz.
Banyo Dekorasyonu
Banyolarınızı baştan sona yeniliyoruz. Banyolar’da her zevke ve renge uygun bir model bulabilirsiniz. Banyonuzu romantik bir mekana mı dönüştürmek istiyorsunuz? ya da “çok daha ağırbaşlı mı olsun” diyorsanız, özel modellerden birisini beğenebilirsiniz. Banyonuzu rengini seçerken Doğanın renklerini de sizlere sunmaktayız. Renk konusunda da banyodaki geleneksel çizginin dışına çıkarak banyolardaki klasik beyaz ve kahverengi hakimiyetine son vererek koleksiyonunda yer alan modelleri ile bütünleştirmektedir. Her bütçeye ve her mekana uygun tasarımlar yapan Demirel Grup, ev ve İş yeri dekorasyonunda sadece salon ve mutfak dekorasyonlarında değil, banyolara da aynı özenin gösterilmesi gerektiğininin bilincindedir.
Mutfak Dekorasyonu
Harika tasarımlar eşliğinde profesyonel bir kadro ile gerçekleştirdiğimiz mutfak modelleri çerçevesinde, dilediğiniz şıklığı ve rahat kullanışlı imkanı adresinize getiriyoruz. Dekorasyon konusunda sağladığımız olanaklar sayesinde kaliteli işçilik, bütçenize uygun fiyatlar ve garanti çözümlerimiz ile özel bir tadilat hizmetine sunmaktan gurur duyarız. Müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız çalışmalarımız dahilinde, mutfak dekorasyon adına bugüne dek elde ettiğimiz sağlam referanslar kapsamında sizlere ayrı bir güven aşılıyor ve mekanlarınıza dilediğiniz gibi ferah bir ortam kazandırıyoruz.

Elektrik & Elektronik

Firmamız faaliyet gösterdiği elektrik, inşaat, dekorasyon, mobilya gibi tüm iş kollarında daima en büyük değil, en iyi olmayı hedeflemiştir. Bu bağlamda faaliyet gösterdiği iş kollarında öncü, uluslararası standartlara uygun çalışan, teknolojik gelişmelere adaptasyon sağlayabilen, bulunduğu sektörde akla gelen ilk marka olmayı amaçlamıştır.

Ürün Satışı
Şalt malzeme, Enerji Kabloları, Zayıf akım kabloları, Network ürünleri, Cctv, Ups, Pano ve Kgs ürünleri
Otomasyon
Aydınlatma, Akıllı ev, Ses ve görüntü Sistemleri
Güvenlik Sistemleri
Yangın algılama, Ip kamera, AHD kamera, Kgs, Fotoselli kapı, Kayar kapı, Mantar bariyer, Kollu bariyer ve Kepenk
Pano Dağıtım
Dağıtım panoları, Otomasyon panoları, Transfer ve senkron panoları, Kompanzasyon panoları, Kurulum hizmetleri, Devreye alma, Periyodik bakım ve Revizyon işleri
Ses ve Görüntü
Video Wall, Konferans salonu, Toplantı salonları, Acil anons sistemleri, Müzik yayın, Ev sinema sistemleri, Telefon santralleri ve Acess point

İnşaat

Firmamız kurulduğu günden günümüze kadar kurumsal kültürü ve araştırmacı yapısından dolayı sürekli yenilikçi olmuştur.

Mutfak Dolapları
DEMİREL GRUP olarak dekorasyon ve tadilat işleri mutfak tadilatı, mutfak dolapları ve mutfak dekorasyonu yapıyoruz. Mutfak tadilatı ve dekorasyon işlerinin büyük çoğunluğu eskiyen ya da modası geçen mutfak dolaplarını değiştirmektir. Sizin isteğinize göre mutfaklarınızı yeniden yaratıyoruz.
Banyo Dolapları
Evimizin en sık kullanılan köşelerinden birisi de banyolardır. Özellikle kişisel bakım ürünlerimizi koyduğumuz ve evin temizlik konusunda kilit noktası olan banyoların tasarımları da çok önemlidir. Sizin isteğinize göre banyolarınızı yeniden yaratıyoruz. Banyoların ve dolaplarının kullanışlı olması için banyo şekline göre ve eve göre tasarlanması gerekir. Firmamız tarafından yapılan banyo dekorasyonu ve dolapları eviniz ile uyumlu ve tüm ölü alanların değerlendirilmesi sağlanarak kullanışlı olacak şekilde tasarlıyoruz.
Duşakabin
Yaptığımız araştırmalara göre konut ve home ofis sakinlerinin yarıdan fazlasının fayans,klozet,küvet ve lavabolarını görsel ve işlevsel nedenlerden dolayı değiştirmek istediğini, büyük bir bölümünün ısıtma, havalandırma, su ve elektrik tesisatlarından memnun olmadığını ortaya koymuştur. Bundan dolayıdır ki sizin isteğinize göre fayans,klozet,küvet yeniliyoruz.
Cam Balkon
Balkonu dört mevsim kullanmanıza olanak sağlar. Ses, toz, gürültü, böcek ve yabani hayvanlar gibi dış etkilerden korur. Kullanılan camlar sayesinde ısı yalıtımı hizmeti gördüğü için enerji tüketiminizi etkiler. Kullanılan bu camlar kırılma, çatlama gibi durumlarda tamperli ve lamine cam (isteğinize ve bütçenize göre) olduklarından, kırıldığı zaman etrafa dağılarak size ve çevrede bulunan insanlara zarar vermezler.
Alüminyum Doğrama
Yapılarınıza (ofis+ dükkan+ ev) uygulayacağımız alüminyum doğrama pencereler, ofis bölmeleri ısı yalıtımı, havalandırma ve ışık amaçlarının yanı sıra şık ve estetik bir görünüm kazanmasını da sağlar.
PVC Doğrama
Özellikleri sayesinde yapılara yoğun bir ısı ve ses izolasyonu sağlar, kolay temizlenir, bakım gerektirmez. Kapı, pencere, balkon ofis bölmeleri ve daha pek çok alanda kullanılır. PVC esaslı doğrama sistemleri, hafif öz kütlesi ile taşıyıcı sistemlere ekstra yük vermediği gibi boya, cila gibi artı bakımlara gereksinimi olmadığı için de bütçenize sonradan artı külfet getirmez.
Laminat Parke
Ahşap talaş üstüne yapay reçine çözeltisi kullanılarak ahşap desen ile oluşturulmuş kağıtlar sıcak bir şekilde preslerden geçirilip sıkıştırılır. Üretim aşamasında tercih edilen malzemeler dolayısıyla doğal bir yapısı yoktur. Lamine parkeye göre fiyatının daha düşük olduğu göze çarpmaktadır.
İç Kapı
Tasarladığımız ve ürettiğimiz tüm kapılarda ayrıntıları bir kuyumcu titizliğinde işliyoruz. Kapılarımızın gizli yüzeyleri pürüzsüz, pırıl pırıl. Ahşap malzemeler insan sağlığına zarar vermez. Kapılarımızda doğal ahşap kullanıyoruz!….
Asma Tavan
Asma tavan modelleri evimizin salon, oturma odası, koridor, mutfak ve banyo gibi ofislerde tavanı güzelleştirmek ce farklılık yaratmak için farklı alanlarında tercih edilen en şık dekorasyon detaylarından bir tanesidir. Modern asma tavan modelleri ile en klasik ve basit bir oda dekorasyonu bile oldukça farklı bir hale getirilebilir. Eskiden sadece alçıpan ile yapılabilen bu yüzden de oldukça kısıtlı imkanlara ve modele sahip olan asma tavanlar günümüzde çok çeşitli malzeme ve ekipman ile yapılabilmekte. Asma tavanlarda kullanılan ekipman ve malzemelerin çeşitlenmesi ile birlikte hem model sayısını artırttı, hem de fiyatları daha ekonomik bir hale gelmiştir. Şimdilerde ev ve ofis dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyen herkes için farklı bir asma tavan modeli bulmak daha kolay hale gelmiştir.
Clip-In Tavan
Clip-ın Tavanlar, uluslararası standartlara uygun olarak üretilen, elektrik ve sıhhi tesisatların kolayca döşenmesine ve gizlenmesini kolaylık sağlayan, akustik ve yangına dayanım gibi özelliklere sahip ideal sistemlerdir.
Boya-Badana-Kartonpiyer
Eviniz, ofisiniz veya mağazanız için temizlik ve dış görünüş bakımından dikkat edilmesi gereken konulardan biri duvar iç ve dış cephelerinin boya badana yaptırılmış olmasıdır. Ülkemizde asıl sorun doğru boya badana ustası ile çalışmak ve kaliteli işçilik yapmaktır.
Barisol-Lake Tavan
Germe tavan adıyla bilinen ürün sağlam bir çerçeve içine gerilerek, desenli yada desensiz ince pvc barrisol tavan kumaşının kullanılmasından ibarettir. Güzelliği, her renk ve modelin uygulanabilmesi, kaplama, şeffaflık ve 3 boyutlu görünümu sayesinde dikkat çeker. . Germe tavan sistemleri, yüksek kaliteli, Pratik ve güvenlidir. Hayal ettiğiniz her hangi bir resmin göz önünde olması demektir. Barisol tavan oturduğunuz odaların kullandığınız mekanların daha da güzelleşmesini sağlar. Daha geniş ve ferah göstermesini sağlar. Artık evinizin iş yerlerinizin, restoran ve kafelerinizin ya istediğiniz her hangi bir yerin tavanlarının ve duvarlarının dekoru nasıl görüneceği tamamen size bağlıdır.